Action images

Halilović debitirao u Championshipu, Birmingham od velike pobjede u završnici utakmice

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.12.20. | 19:37

Ivan Šunjić odigrao je svih 90 minuta, dok je 'hrvatski Messi' u igru ušao u 72. minuti.

Nogometaši Birmingham Cityja upisali su veliku pobjedu na gostovanju kod Bristol Cityja. Gosti su slavili s minimalnih 0:1, a jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan gostiju Dean u 82. minuti.

Iako je domaći sastav bio veliki favorit, gosti su u konačnici spretno i sretno slavili. Utakmica je bila poprilično izjednačena, a nakon utakmice engleski mediji pohvalili su Ivana Šunjića koji je odigrao veoma dobro svih 90 minuta.

Današnji ogled bio je bitan i za još jednog hrvatskog nogometaša. Naime, u engleskom Championshipu debitirao je i Alen Halilović, a on je u igru ušao u 72. minuti zamijenivši na terenu Jona Torala.

Podsjećamo, Halilović je ovog ljeta dobio otkaz u Milanu, a iako se pisalo kako se za njegovim uslugama interesiraju Bešiktaš, Hajduk, Rijeka i mnogi drugi, Halilović se u konačnici odlučio pridružiti Birminghamu s kojim je potpisao ugovor do kraja ove sezone.

Nakon 16 odigranih kola Birmingham je na 16. mjestu engleskog Championshipa s 19 osvojenih bodova.