Hajduk u uvertiri za Rumunje slavio kod Junaka

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 11.07.16. | 21:02

Nogometaši Hajduka uspješno su odradili posljednju provjeru uoči prve ovosezonske utakmice.

Hajduk je slavio na Gradskom stadionu u Sinju protiv Junaka s 1:0. Pogodak je postigao Vrljičak u 53. minuti. Maganjić je prošao po desnoj strani i ubacio loptu u peterac, a na drugoj se stativi dobro snašao Vrljičak.

Splićani su tako pobjedom zaključili posljednje pripreme za prvi susret u novoj sezoni - europski ispit i prvu utakmicu drugog pretkola Europske lige protiv rumunjskog Iasija u četvrtak.

Hajduk je utakmicu počeo u sastavu Grbić, Budalić, Šimić, Ismajli, Memolla, Acker, Erceg, Grković, Maganto, Said i Blažević, a u drugom poluvremenu zaigrali su: Grbić, Llanos, Šimić, Ismajli, Vrljičak, Kalik, Acker, Hairlahović, Radčenko, Maganjić i Futacs.

Futacs je inače, napustio teren zbog ozljede u 80. minuti.

(Foto: Twitter)