FOTOGALERIJA: Kako nam je bilo na finalu Nogometnih Ikona

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.05.17. | 13:05

Kao ponosni sponzor prvenstva Hrvatske u nogometnom znanju, Germania Sport je sudjelovala na finalu sada već kultnih Nogometnih Ikona koje se održalo na Macoli.

Sezona 2016/17 popularnog kviza Nogometne ikone završila je velikim finalom odigranom na kultnoj Macoli, “stadionu” koji se nalazi na imaginarnoj granici sjevera i juga. Na finalu je sudjelovalo 34 ekipe iz svih dijelova Hrvatske, a kao i u nogometnom prvenstvu, najveću dominaciju ove sezone prikazali su Riječani koji su osvojili prvo i drugo mjesto!

Kviz je počeo nešto iznad 18 sati, a završio je “debelo” iza ponoći. Osim teških i zanimljivih pitanja, poznatih ikona iz hrvatskog javnog i nogometnog života koje su video putem pročitale neka pitanja, “Bitka za Macolu” obilovala je pjesmom, zabavom, humorom i sjajnim gulašem.

Na finalu kviza sudjelovala je i Germania Sport kladionica kao jedan od sponzora natjecanja. S nestrpljenjem iščekujemo početak nove sezone i lova na novu “Macolu”, a do tada uživajte u fotogaleriji.