Fešta na Rujevici: Moćna Rijeka zabila pet komada, navijači pozdravili "novog Hagija" (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 02.02.16. | 19:19

Sjajna igra Rijeke protiv Slovenaca, briljirali Gavranović, Balaj i Roshi...

U drugoj pripremnoj utakmici pred svojom publikom Rijeka je upisala uvjerljivu pobjedu protiv Rudara iz Velenja – 5:0.

Od samog početka Riječani su dominirali i propustili nekoliko šansi, prije nego što će konačno povesti u 26. minuti kada je Balaj petom pospremio prizemni ubačaj Gavranovića.

Mario Gavranović ponovo je potvrdio da će biti fantastično pojačanje za momčad Matjaža Keka. Dvije minute poslije otvarajućeg gola s bijele točke udvostručio je prednost Rijeke. Briljirao je i Roshi, koji je prvo izborio kazneni udarac, a potom u 32. minuti asistirao Balaju za 3:0.

I u nastavku Rijeka je bila razigrana. U 52. minuti Kajević je glavom poentirao poslije centaršuta Bertoše, a konačnih 5:0 postavio je 18-godišnji Rebernik u 75. minuti.

Inače, u poluvremenu utakmice oko 1.500 riječkih navijača pozdravilo je najnovije pojačanje Florentina Mateija. Rumunjski ofenzivac stigao je iz ukrajinske lige, samo su mu 22 godine, a u domovini su ga zbog silnog talenta uspoređivali s legendarnim Hagijem, pa čak i Lionelom Messijem.

(Foto: NK Rijeka)

RijekaRudar Velenjepripremepripremne utakmiceFlorentin MateiMario GavranovićBekim Balaj