Dobiva li Tramezzani novo pojačanje? Veznjak na probi donio pobjedu protiv Slovenaca

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 11.10.24. | 16:45

Bivši mladi reprezentativac Švicarske mogao bi biti rješenje za vezni red Istrijana

Kako to inače biva, klubovi iz Hrvatske nogometne lige reprezentativnu pauzu koriste za igranje prijateljskih utakmica s ciljem uigravanja za nastavak sezone. A često se isprobavaju i igrači s manjom minutažom, odnosno igrači koji su na probi, kao što je bilo u slučaju Istre 1961.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Naime, momčad s Aldo Drosine svladala je s minimalnim 1-0 slovenski Bravo u utakmici igranoj u kampu Bale. Jedini strijelac bio je vezni igrač Davide Mariani u 5. minuti, a ovaj 33-godišnji Švicarac već se nekoliko dana nalazi na probi u istarskom klubu. Pogodak za pobjedu protiv Slovenaca, mogao bi mu osigurati i trajniji angažman, ali tek treba vidjeti je li zadovoljio ukus Paola Tramezzanija.

Što se tiče Marianija, riječ je o bivšem švicarskom reprezentativcu u uzrastima do 16 i 18 godina, koji je tijekom karijere igrao za Zurich, Schaffhausen, Lugano i Levski iz Sofije, dok je posljednji angažman imao u Shabab Al-Ahliju iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

U karijeri je upisao 97 nastupa u švicarskoj Super ligi ostvarivši učinak od 14 golova i 20 asistencija.

Istra 1961Hrvatska nogometna ligaNK Bravopripremne utakmicePrijateljska utakmica