Reuters
Reuters

Derbi Hrvata u Grčkoj završio bez pobjednika, PAO nije pao na Kreti

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.10.24. | 21:49

Olympiacos je vodio 2-0 na domaćem terenu, ali onda su u nastavku neočekivano pali i ispustili tri boda

U derbiju osmog kola grčkog nogometnog prvenstva AEK i PAOK su u Ateni odigrali 1-1, a u susretu su nastupila i tri hrvatska nogometaša Domagoj Vida, Dejan Lovren i Dominik Kotarski.

Gosti su poveli u 15. minuti preko Abdula Babe, a izjednačio je Frantzdy Pierrot u 25. minuti.

Za atenski sastav je nastupio Domagoj Vida, dok su na suprotnoj strani igrali Dominik Kotarski i Dejan Lovren.

Panathinaikos je na gostovanju pobijedio OFI sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Brazilac Tete u 6. minuti.

Za Pao je cijeli susret odigrai hrvatski nogometaš Tin Jedvaj.

Olympiakos je u Pireju odigrao 2-2 protiv Levadiakosa. Domaćin je poveo 2-0 golovima Chiquinha (2.) i Ayouba El Kaabija (21.-11m), no gosti su uspjeli izjednačiti, a strijelci su bili Alen Ožbolt (45+1.) i Giannis Gianniotas (57.).

Na ljestvici vodi Aris sa 17 bodova koliko ima i PAOK na drugom mjestu. Treći je AEK sa 15 bodova. Olympiakos također ima 15 bodova, dok Panathinaikos drži šesto mjesto sa 12 bodova.