Marko Lukunić/Pixsell

Dan rastanaka: Dinamo se i službeno oprostio od Drmića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 30.06.24. | 18:00

Drmić je plavi dres nosio od ljeta 2022. godine pristupivši iz Rijeke i pritom osvojio pet trofeja – dva naslova prvaka, jedan pokal pobjednika Kupa i dva Superkupa

"Josip Drmić završio je svoju maksimirsku epizodu. Istekao mu je ugovor s klubom i karijeru će nastaviti u novoj sredini. Dragi Josipe, hvala na svemu i želimo ti sreću u nastavku tvog životnog i nogometnog puta!", objavio je Dinamo još jednoj oproštajnoj poruci koju su danas objavili.

Drmić je plavi dres nosio od ljeta 2022. godine pristupivši iz Rijeke i pritom osvojio pet trofeja – dva naslova prvaka, jedan pokal pobjednika Kupa i dva Superkupa. U tom je razdoblju odigrao 63 službene utakmice uz 20 postignutih pogodaka i 11 asistencija. Dodamo li i prijateljske dvoboje ukupna brojka penje se na 72 nastupa i 26 golova.

Ipak, u prošloj sezoni sudjelovao je samo u jesenskom dijelu natjecanja i potpisao dva hat-tricka – po jedan u prvenstvu i Kupu.

Josip DrmićGNK DinamoLjetni prijelazni rok 2024.