Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Dallas ostao bez doigravanja, kauboj Petar lijepo asistirao u porazu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 03.10.24. | 11:16

San Jose je bio bolji s 3-2.

Nogometaši Dallasa poraženi su s 2-3 na gostovanju kod San Josea čime su izgubili i matematički bilo kakvu šansu da se uguraju u doigravanje američke MLS lige.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Hrvatski napadač Petar Musa bio je u udarnoj momčadi Dallasa te je zamijenjen u 71. minuti. Musa je u 41. minuti asistirao kod prvog pogotka gostujućeg sastava kojeg je postigao Velasco za tadašnjih 1-1.

Hernan Lopez je postigao dva pogotka za San Jose, u 13. i 79. minuti, dok je pobjedu domaćina potvrdio Ebobisse golom u 83. minuti. Osim Velasca za goste je još poentirao Ibeagha u 90. minuti.

Dva kola prije kraja osnovnog dijela sezone Dallas je tek 11. na ljestvici Zapadne konferencije te više ni matematički ne može dohvatiti poziciju koja vodi u dodatno razigravanje za play-off. Musa je dvije utakmice prije kraja na petnaest ligaških pogodaka u sezoni te se nalazi na 10. mjestu ljestvice strijelaca MLS lige.