Screenshot/Max Sport
Screenshot/Max Sport

Carević: „Bojao sam se opuštanja“, Gregurina: „Prvih 15 minuta je usmjerilo utakmicu krivo za nas“

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 21.09.25. | 21:43

Riječ trenera nakon utakmice u Gorici

Nakon velikog slavlja protiv Dinama, nogometaši Gorice u 7. kolu domaćeg nogometnog prvenstva svladali su Slaven Belupo s 2-1.

Domaćin je poveo u 26. minuti golom Marijana Čabraje, a samo dvije minute poslije Ante Kavelj povisio je na 2-0. Gosti su u 40. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Ivana Ćubelića, no uspjeli su u nastavku smanjiti preko Josipa Mitrovića (67.) i odvesti dvoboj u neizvjesnu završnicu.

Trener Gorice Mario Carević naglasio je da je bio oprezan nakon velikog trijumfa u prošlom kolu.

„Ono što sam ja upozoravao i ekipu tijekom cijelog tjedna sam se pribojavao nakon velike pobjede protiv Dinama da ne bi ušli u neko zadovoljstvo jer te nogomet kažnjava stvarno čim se malo opustiš. Međutim, stvarno smo bili po meni unutra 100 %, odlučni i kažem osim tih 20 plus minuta zadnjih gdje smo malo ušli u nesigurnost, ali to je jednostavno podsvijest i skrate ti se noge na tu situaciju gdje oni dođu na 2-1 s igračem manje“, rekao je Carević čija je momčad skočila na četvrto mjesto.

Slaven Belupo je upisao četvrti prvenstveni poraz, a trener Mario Gregurina smatra da su ključni trenuci bili u prvom dijelu.

„Tih 15-20 minuta drugog dijela prvog poluvremena mislim da je usmjerilo utakmicu u krivom smjeru za nas. Opet smo se sabrali, jako dobro odigrali drugo poluvrijeme, tako da ako izuzmemo tu pogrešku kod prvog gola i pogrešku kod crvenog kartona s naše strane, možemo biti jako zadovoljni s utakmicom“, izjavio je Gregurina.


HNL, 7. kolo

Subota, 20. rujna:

Hajduk – Dinamo 0-2

Lokomotiva – Varaždin 1-0

Nedjelja, 21. rujna:

Gorica – Slaven Belupo 2-1

Istra 1961 – Osijek 2-1

Ponedjeljak, 22. rujna:

Vukovar 1991 – Rijeka, 18.00

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

Mario GregurinaMario CarevićHNK GoricaSlaven BelupoHrvatska nogometna ligaHNL

Ostale Vijesti