REUTERS/Dilara Senkaya

Brekalo zabio prvijenac u novom klubu, kiks Fenera uz slabu partiju Livakovića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.10.24. | 20:48

Mourinhova momčad bez pobjede je ostala u 88. minuti

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo postigao je premijerni pogodak u dresu Kasimpase koja je ulovila tri gostujuća boda u devetom kolu turske Super Lig.

Kasimpasa je u gostima pobijedila Alanyaspor s 2-1. Time je došla na deveto mjesto ljestvice s 11 bodova.

Već u drugoj minuti Kasimpasa je povela golom Ben Ouanesa, dok je Brekalo u 34. minuti povećao na 2-0. Sve što je domaći sastav uspio do kraja jest smanjiti na konačnih 1-2 u 66. minuti. Gostujuću mrežu je pogodio Cordova.

U derbiju kola su Samsunspor i Fenerbahce odigrali 2-2. Gostujuća vrata je čuvao hrvatski reprezentativni golman Dominik Livaković, a gosti su ostali bez pobjede premda su dva puta vodili. Strijelci su za Fenerbahce bili Tadić u 24. i Saint Maximin u 62. minuti, dok su za domaćina pogađali Holse u 48. i Aydogdu u 88. minuti.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (SK)

Na ljestvici je prvi Galatasaray koji ima 25 bodova. Besiktas je na 20, Samsunspor na 19, dok je Fenerbahce četvrti sa 17 bodova.