Alessio Marini/LiveMedia / ipa-a/IPA

Bologna superuspješnu sezonu zaključila porazom

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.05.24. | 08:01

Moro je svih 90 minuta proveo na terenu, a Badelj je za domaćine susret proveo na klupi.

U drugom susretu posljednjeg 38. kola talijanske Serie A nogometaši Genoe su na domaćem terenu svladali Bolognu 2-0.

Po jedan pogodak postigla je Genoa u oba poluvremena. U 13. minuti za 1-0 je strijelac bio ukrajinski nogometaš Malinovskij, dok je pobjeda domaćina potvrđena u 59. minuti kada je Portugalac Vitinha zabio za 2-0. Ovom pobjedom je Genoa osigurala 11. mjesto na kraju sezone, dok je Bologna ostala na trećem mjestu, s tim da u idućim danima može neznatno skliznuti na ljestvici. Bologna je već ranije ostvarila veliki uspjeh plasmanom u Ligu prvaka.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj ostao je na klupi za pričuve Genoe, dok je na drugoj strani cijelu utakmicu odigrao Nikola Moro.

U subotu se sastaju Juventus - Monza i Milan - Salernitana, dok se posljednje utakmice ovog kola igraju u nedjelju. Parovi su Atalanta - Torino, Napoli - Lecce, Empoli - Roma, Frosinone - Udinese, Verona - Inter i Lazio - Sassuolo.