
Bivši trener Dinama i Hajduka pronašao angažman u Bugarskoj
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.08.22. | 10:52
Na burzi je bio od travnja ove godine
Domaći trener Željko Kopić pronašao je novi angažman – postao je novi trener bugarskog Botev Plovdiva.
Желко Копич е новият треньор на Ботев (Пловдив) 🟡⚫️
— Botev Plovdiv (@botev_plovdiv) August 3, 2022
За последно Копич бе начело на хърватския гранд Динамо (Загреб). Именно с Динамо са някои от най-големите успехи в треньорската му кариера.
➡️ https://t.co/HhnXipK1vJ#УважавайСъздавайБлести#Botev #BotevPlovdiv pic.twitter.com/xDk8I1pB1X
Bivši trener Dinama i Hajduka bio je na burzi od travnja kada su mu na Maksimiru pokazana izlazna vrata, a sada na mjestu glavnog trenera mijenja Azrudima Valentiča. Valentič je nedavno zaradio otkaz nakon poraza od ciparskog APOEL-a u drugom kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Zanimljivo, Ciprani će u trećem kolu igrati protiv kazahstanskog Kiziližara koji je šokantno izbacio Osijek.
Detalji oko Kopićevog novog angažmana još nisu poznati, no sada se zna da još nikog nije poveo sa sobom u Bugarsku te da stručni stožer tek treba oformiti. (pz)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Snooker
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.