HNK Šibenik
HNK Šibenik

Bivši igrači Dinama i Hajduka zabili za Šibenik, Posušje se vratilo nakon dva gola zaostatka

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.07.22. | 21:54

Narančasti su u pretposljednjoj pripremnoj utakmici remizirali.

Nogometaši Šibenika odigrali su neriješeno (2:2) u prijateljskoj utakmici protiv BiH premijerligaša Posušja. Narančastima je ovo bila pretposljednja prijateljska utakmica pred početak nove sezone HNL-a, a 'generalku' će imati u utorak na Šubićevcu protiv Zagore.

U prvom dijelu utakmice pogodaka nije bilo, a onda su u razmaku od devet minuta, od 51. do 60., Šibenčani zabili dva gola. Mrežu gostiju iz Posušja načeo je Duje Čop, koji je stigao na posudbu iz Dinama u 51., a devet minuta kasnije bivši Hajdukovac Leon Kreković udvostručio je prednost domaće momčadi.

U 68. minuti Kenan Horić zabio je prvi gol za Posušje, remi je gostima donio Hrvat Dario Kristo.

Šibenik novu sezonu prvenstva otvara u subotu 16. srpnja domaćom utakmicom protiv Rijeke.