Nije dobro počelo - Kovač kiksao na otvaranju Bundeslige (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 16.08.19. | 22:38

Sami počeci prvenstvava često donose iznenađenja.

U prvoj utakmici sezone 2019./2020. Bundeslige već smo vidjeli mini-iznenađenje. Bayern je odigrao samo 2:2 na svojoj Allianz Areni u utakmici protiv Herthe Berlin, te tako dao do znanja da su mu itekako potrebna igračka pojačanja na kojima ovih dana intenzivno njegovi čelnici rade.

Poveo je Bayern u 24. minuti školskom akcijom u kojoj je Gnabry dobio loptu na desnoj strani, te prizemnom loptom uposlio Lewandowskog u kaznenom prostoru, a Poljak se trebao samo malo izdužiti kako bi doveo svoju momčad u vodstvo.

Međutim Hertha izjednačuje već u 35. minuti, nakon lijepo razvijene polukontre. S loptom je na lijevoj strani kemijao Lukebakio, šutira, te udarcem pogađa svog suigrača Vedada Ibiševića, kojem se pripisuje pogodak.

Već za tri minute, u 38., Hertha je povela. Bivši igrač Crvene zvezde i Liverpoola, Marko Grujić, jako je lijepo primio dobru loptu u šesnaesterac, lijepo zaobišao golmana, te poentirao za iznenađujuće vodstvo gostiju iz najvećeg njemačkog grada.

Sve što je Bayern uspio do kraja je izjednačiti preko Lewandowskog iz kaznenog udarca preko Lewandowskog.