
Đalović: „Zlomislić nas je spasio, protiv Shelbournea se idemo iskupiti navijačima“
Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 10.08.25. | 08:37
Trener Rijeke komentirao je remi u Osijeku
Nogometaši Rijeke sačuvali su praznu mrežu na gostovanju kod Osijeka. Bili su potpuno podređena momčad u drugom poluvremenu, imali i igrača manje u posljednjih 20-ak minuta, ali na koncu je dvoboj završen bez golova.
Utakmicu je za MAX Sport komentirao trener Rijeke Radomir Đalović.
"Teška utakmica za nas, pogotovo nakon onog rezultata u Europi. Osijek je kvalitetna momčad i čestitamo im na dobroj igri. U prvom poluvremenu je bio egal, a u drugom je bilo loše i Zlomislić nas je spasio. U zadnjih 15 minuta sam mislio da će nam se vratiti prilike koje su oni promašili, ali smo po ne znam koji put dobili crveni karton. Bilo je bitno da se obranimo", rekao je, pa se osvrnuo na sve izostanke i Shelbourne koji nadolazi u utorak:
"Kombinirali smo, gledali smo odmoriti neke igrače, probali smo izvući ovo kako treba, a da budemo dobri i u utorak. Vidjeli ste da smo protiv Shelbournea bili dobri do zadnjih 20 metara. Žao mi je da ne možemo računati na Rukavinu, ali se vraća Fruk, idemo se iskupiti navijačima i proći dalje. Bitno je da uđemo kako treba i da se nagradimo nakon duple krune te uđemo u skupinu".
Za kraj je najavio sljedeće kolo i Dinamo.
"Dinamo je još daleko, pa nećemo razmišljati o tome. Imamo problema, nećemo moći računati na Petroviča, a i neki igrači su na odlasku. Sve je na klubu, u narednih tri-četiri dana ćemo vidjeti, imamo ozbiljne ponude za dva-tri igrača. Nadam se da će biti dostupni za Shelbourne", zaključio je.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
LOL
Odbojka na pijesku
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.