Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 24.10.15. | 08:49

U drugom kolu Cedevitine skupine B Eurolige Laboral Kutxa je sinoć slavila nakon produžetaka protiv Olympiakosa.

Momčad hrvatskog trenera Velimira Perasovića je upisala pobjedu 96:89. Regularni dio je završio s izjednačenih 80:80, pa su o slavljeniku odlučivali produžeci, a tu je bio uspješniji sastav iz Vitorije.

Najučinkovitiji je u pobjedničkim redovima bio Bourousis s 28 koševa, koliko je zabio i Lojeski u redovima momčadi iz Pireja

Darko Planinić je proveo devet minuta na parketu za Laboral i zabio četiri poena sa šutom iz igre 1-1 i 2-2 s linije slobodnih bacanja, a zabilježio je po jedan skok i asistenciju.

Laboral Kutxa je tako došla do prve pobjede u Euroligi ove sezone, nakon poraza od Olimpia Milana.

Ante Tomić je u pobjedi Barcelone nad Stelmet Zielona Gorom 78:72 ubacio pet koševa za 17 minuta koliko je igrao. Šutirao je iz igre 2-6, a 1-5 s linije slobodnih bacanja. Imao je i tri skoka i pet asistencija.

Lokomotiv Kuban je sa 76:74 slavio na gostovanju kod Žalgirisa, a za goste je Dontaye Draper igrao 22 minute i postigao pet poena i zabilježio jednu asistenciju.

Dinamo Sassari je upisao domaći poraz od CSKA-a 78:107, a Rok Stipčević je kod domaćina ubacio koševa i zabilježio dva skoka za 20 minuta.