
Sjajna vijest: Leon Radošević ostaje na Gripama
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 27.11.25. | 10:20
Ništa od odlaska u Grčku
Iako su se u grčkim medijima pojavile informacije da bi Leon Radošević trebao postati novi centar Mykonosa, od toga neće biti ništa. Obavijestio je upravu splitskog kluba da od odlaska u Grčku neće biti ništa!
Inače, kako je Radošević i sam ranije priznao, u grad pod Marjanom došao je zbog trenera Dine Repeše, s kojim ga veže prijateljstvo, a u žutom dresu ima otvoreni ugovor i može u bilo kojem trenutku napustiti Gripe.
Radošević je u ABA ligi na prosjeku od 12 poena, 4,5 skoka i 2 asistencije za nešto više od 23 minute, dok je u domaćem prvenstvu na nešto manjim brojkama, ali i igra manje. Split je, inače, u ABA ligi na omjeru 2-6, a u Premijer ligi na 8-1.
Iskusni 35-godišnjak dosad je u karijeri branio boje Cibone, Olimpije Milano, Lietuvos Rytasa, berlinske Albe, Bamberga, Bayerna i Dubai.


.jpg.webp)










