Senzacija u Draženovom domu, prvak Slovenije pobijedio Zvezdu! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 26.09.19. | 22:29

Kakva sramota za Crvenu zvezdu…

Prva četvrtina završila je s pola koša prednosti za srpsku momčad, ali su istu do poluvremena uspjeli ispustiti te je rezultat nakon polovice utakmice bio 46:41 za Koper.

U nastavku Slovenci nastavljaju sa dobrim igrama te su bili bolji u trećoj četvrtini.

Da neće moći izbjeći poraz vidjelo se početkom (sredinom) posljednje četvrtine u kojoj su u jednom trenutku Slovenci vodili sa visokih 17 razlike. Do kraja utakmice Zvezda je uspjela ublažit poraz, ali ne i sramotu, budući da su uoči utakmice bili ogromni favoriti.

U slovenskoj momčadi izvrstan je bio Jagodić Kuridža sa 18 poena i 9 skokova, dok je kod Zvezde jedini „koliko – toliko“ dobar bio Davidovac sa 15 poena i tri skoka.

U polufinalu tako nećemo gledati „večiti derbi“ između Zvezde i Partizana budući da su se Slovenci pokazali i više nego tvrd orah u današnjem susretu.

Sutra su na rasporedu utakmice između Cedevite Olimpije i FMP-a te Cibone i Budućnosti.

CRVENA ZVEZDA - PRIMORSKA 82:88 (26:25, 15:21, 21:23, 24:23)

(foto:aba-liga.com)