Šarić i Hezonja upisali poraze, Dončić se i dalje igra košarke

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.07.20. | 10:02

Hezonja je upisao četiri puta više skokova nego poena, Šarić je iza linije za tri poena gađao 50%

Raptorsima je ovo bila druga utakmica i druga pobjeda, a do nje su je predvodili Serge Ibaka sa 19 i Pascal Siakam sa 18 koševa, dok je Matt Thomas ubacio 16 koševa. Prvi put nakon siječnja nastupio je i Marc Gasol koji se oporavio od ozljede. Španjolac je na terenu proveo 10 minuta ubacivši tri koša uz četiri skoka.

Što se tiče gostiju, valja istaknuti CJ McCollum sa 21, Jusuf Nurkić sa 17 i Carmelo Anthony sa 13 koševa. Hrvatski košarkaš Mario Hezonja postigao je dva koša uz osam skokova.

Od ostalih utakmica valja naglasiti pobjedu Bostona protiv Phoenxa rezultatom 117:103.

U gostujućim redovima izvrstan je bio Dario Šarić sa 12 poena, trice je gađao 50%, a na terenu je proveo svega 17 minuta.

Boston su do pobjede odveli Jaylen Brown (21) i Hayward (16), a takav ishod se i očekivao.

Za kraj, dodajemo kako je Dallas poražen od Indiane (111:118), a usprkos porazu najbolji pojedinac na utakmici ponovno je bio magični Luka Dončić koji je skupio 20 koševa, 11 skokova i devet asistencija.

(foto: Winslow Townson - USA TODAY Sports)