Preokret sezone! Bamberg okrenuo -12 u zadnje tri minute (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.11.17. | 10:49

Sudjelovala su i dvojica naših košarkaša.

Rijetko tko je tada očekivao čudo, no Bamberg je stigao do pobjede u regularnom vremenu, 83:82. U posljednju minutu ušli su s minus 6, ali sjajnom obranom i realizacijom stigli su do svoje pete pobjede u ovogodišnjem izdanju Eurolige. Valenciji je ovo bio šesti poraz u devet utakmica.

Valencia je bila u kontroli utakmice gotovo cijelo vrijeme, ali na kraju su pokleknuli za pola koša ponajviše zahvaljujući sjajnoj predstavi Bambergovog Rickya Hickmana koji je zabio 26 poena uz četiri asistencije i čak pet ubačenih trica iz samo osam pokušaja. Naš Leon Radošević ubacio je dva poena za pobjednike uz šut 1 od 5 u 13 minuta na parketu, a Damjan Rudež tri poena za poražene.

Kako je izgledao jedan od najvećih preokreta ove sezone u Euroligi, pogledajte u videu.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/IVfg_ywI68w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

(Foto: You tube screenshot)