Poraz Zvezde, Draper zamalo tragičar ali ipak bolji od Šarića

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.01.16. | 23:25

Kompletirano je drugo kolo Topa 16 Eurolige.

Fenerbahče je slavio u Beogradu protiv Crvene zvezde s uvjerljivih 88:65, Lokomotiv je u Krasnodaru u neizvjesnom susretu pobijedio Anadolu Efes sa 78:77.

Dontaye Draper je u redovima domaćina zabio dva koša te zabilježio četiri skoka i dvije asistencije, s time da je mogao biti i tragičar dvoboja budući da je u samoj završnici promašio dva slobodna bacanja. Imao je Efes napad za pobjedu, no Lokomotiv se uspio spasiti. Za Efes je 15 minuta igrao Dario Šarić i ubacio je dva koša i imao je tri skoka.

Panathinaikos je tricom Jamesa Feldeinea pobijedio Unicaju sa 68:66, dok je u jedinoj današnjoj utakmici F skupine Brose Baskets u Bambergu nadigrao Žalgiris sa 96:63. Leon Radošević je za domaćine igrao 12 i pol minuta i postigao je jedan koš, uz po jedan skok i asistenciju.