Partizan nagazio na slovensku minu, Krka preokrenula u zadnjoj četvrtini

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.10.18. | 19:33

Čak 30 koševa Krke u zadnjoj četvrtini.

Košarkaši Partizana upisali su iznenađujući poraz na gostovanju kod Krke 80:76 u 4. kolu ABA Lige, čime se Krka bodovno izjednačila na tablici s favoriziranim Beograđanima. Utakmica je protekla u podjednakoj igri, a samo se Krka odvojila na desetak poena prednosti pred kraj druge četvrtine. U trećoj se Partizan probudio i prije zadnjih deset minuta poveo pola koša prednosti.

Međutim, Krka odigrava odličnu zadnju četvrtinu u kojoj su potopili Partizan s čak 30 poena, što je bilo dovoljno za pobjedu. Gosti su se očigledno umorili na kraju, s obzirom da su prije samo tri dana imali teško gostovanje i poraz od Valencije u Eurokupu.

U redovima domaćina istaknuo se Lapornik s 27 poena, a kod gostiju je najbolji bio Marinković s 22 poena.