Marko Popović doživio pravo poniženje sa svojim klubom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 15.10.18. | 20:32

Poraz koji će se dugo pamtiti.

Nevjerojatan poraz u četvrtom je kolu španjolskog prvenstva doživjela Fuenlabrada, čiji dres nosi Marko Popović. Oni su na domaćem terenu poniženi od Baskonije sa 110:60.

Već je prva četvrtina dala naslutiti da će voda ići na mlin gostujuće momčadi koja je taj period dobila s 31:8. Drugu četvrtinu dobili su 32:17, tako da je na poluvremenu rezultat bio nestvarnih 63:25 za momčad koja igra Euroligu.

U drugom poluvremenu je prednost konstantno rasla, u dva je navrata bilo 52 poena razlike za Baske, da bi na kraju Fuenlabrada smanjila na nimalo prihvatljivih 50 razlike.

U redovima poraženih, Popović je bio drugi strijelac s 10 poena, no teško da će ga to utješiti. Što se gostiju tiče, Hillard je zabio 24 poena, dok su Voightman i Janning dodali po 12. Na prvenstvenoj ljestvici, Baskonia je druga s 3-1 omjerom, dok je Fuenlabrada na pretposljednjem mjestu s jednom pobjedom i tri poraza.