
Dinamo upisao pobjedu rezultatom koji se rijetko viđa
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 18.04.25. | 19:10
Domaćin je odlučio do kraja sezone igrati samo s juniorima, što je dovelo do poraza razlikom koja se na ovoj razini malo kada može vidjeti
Košarkaši zagrebačkog Dinama lakoćom su kao gosti pobijedili Vrijednosnice Osijek sa 119-65 u utakmici 30. kola Premijer lige.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
David Pavin je s 33 poena predvodio pobjednike, a David Kralj je ubacio 27 poena. Najbolji strijelac domaće momčadi, koja će do kraja sezone nastupati samo s juniorima u sastavu, bio je Mata Vidaković sa 16 poena , a Josip Pleša je ubacio 11 poena.
Dinamo je s učinkom 14-16 na šestom mjestu prvenstvene ljestvice, a Vrijednosnice Osijek su sa 7-23 na začelju.
Vodeći Zadar ima 26-3, a Split je osigurao najmanje drugo mjesto s 24-6. Treća je Cedevita Junior s 20-10, a četvrta Cibona sa 17-12.
Od 20 sati na rasporedu je derbi 30. kola u kojem je Zadar domaćin Ciboni.
(Hina)