Devet poena Bogdanovića, Rudež bez koša, sjajni Warriorsi na dvije pobjede do rekorda (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 21.11.15. | 08:30

U NBA ligi noćas je odigrano 11 utakmica.

Brooklyn Netsi doživjeli su 11. poraz u sezoni. Ovoga puta uvjerljivo su ih svladali Boston Celticsi sa 120:95. Bojan Bogdanović proveo je za Netse na parketu 16 minuta, te postigao devet poena. Gađao je 3-7 iz igre, a od toga je pogodio i dvije trice. Celticse je predvodio Avery Bradley s 21 poenom i sjajnim šutom 10-13 iz igre.

Damjan Rudež igrao je šest minuta i ostao bez koša za Minnesotu koja je izgubila od Detroita.

Još jednom su pak priča večeri Golden State Warriorsi koji su dobili Chicago Bullse sa 106:94 i tako došli do 14. pobjede ove sezone u isto toliko utakmica. Ponovo je briljirao Stephen Curry, ovoga puta sa 27 poena, pet skokova i četiri asistencije. Kod Bullsa je najbolji bio Jimmy Butler s 28 poena, devet skokova i sedam asistencija.

Warriorsima sada treba još samo jedna pobjeda kako bi izjednačili najbolji početak sezone u NBA povijesti. Ako dobiju iduće dvije utakmice, postat će jedina momčad koja je startala u sezonu sa 16 uzastopnih pobjeda...

Marcus Thornton Watch

Houston je izgubio od Memphisa, a Thornton je s klupe odigrao 22 minute. Zabio je 5 koševa uz loš šut 2/12 (trice 1/5) te imao 3 skoka i 1 ukradenu loptu. No, ono što je najvažnije je da ni ovaj put nije 'uzeo' niti jedno slobodno bacanje...

Marcus ThorntonBrooklyn NetsBojan BogdanovićMinnesota TimberwolvesDamjan RudežGolden State WarriorsStephen CurryChicago BullsJimmy Butler