Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.07.16. | 10:22

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida upisao se u strijelce za svoj kijevski Dinamo na otvaranju nove sezone ukrajinskog prvenstva.

Kijevski Dinamo je u prvom kolu nove sezone u Ukrajini uvjerljivo slavio protiv Oleksandriye s 5:1, a u uvjerljivoj pobjedi se u strijelce upisao i hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.

Vida je mrežu gostiju lijepo zatresao u 79. minuti, pri rezultatu 4:0, nakon što je hat-trick zabio Moraes golovima u 29., 56. iz penala i 62. minuti. U strijelce se upisao i Buyalskyy u 71. minuti, a osam minuta kasnije je Vida postigao i peti pogodak Dinama. Banada je u 86. minuti zabio počasni pogodak za goste i postavio konačan rezultat.

Oleksandriya je inače sljedeći protivnik Hajduku u trećem pretkolu Europske lige.

Dodajmo da je sljedeći europski protivnik našem drugom predstavniku u trećem pretkolu Europske lige - Lokomotivi, Vorskla bila bolja od Čornomoreca iz Odesse s 1:0.

(Foto: Screenshot Youtube)