Veliko ime! David Goffin potvrdio nastup na ATP Umagu
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 23.06.17. | 13:43
Ovogodišnje izdanje turnira privuklo je brojna poznata imena iz svijeta tenisa.
U Umag stiže 13. igrač svijeta David Goffin kojem će ovo biti prvi nastup na hrvatskom tlu i legendarnom turniru. Njemu je uručena pozivnica koju je prihvatio, a u iznimno jako konkurenciji upravo će on biti prvi nositelj i glavni favorit za osvajanje naslova iako se među takvim klasama na zemlji ništa ne može tvrditi sa sigurnošću.
˝Želio bih zahvaliti direktoru turnira Lawrenceu Frankopanu i timu u Umagu jer su mi pružili priliku da po prvi puta u svojoj profesionalnoj karijeri nastupim u Hrvatskoj. Čuo sam brojne sjajne stvari o turniru u Umagu i jedva ih čekam iskusiti i sam ovoga srpnja˝ - izjavio je Goffin o dolasku u Umag.
Čeka nas tako jedan od jačih turnira u Umagu od kad postoji i gotovo će sigurno biti sjajnih mečeva, pogotovo u završnici turnira. S nabrojanim igračima definitivno neće nedostajati atrakcije jer se radi o izuzetno tehnički jakim igračima koji će publiku prikovati za sjedala. Dolazak 13. igrača svijeta velika je stvar za turnir, ali i priznanje.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Kriket
Counter Strike
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.