Tijek susreta Karlović - Delbonis 0:3 u setovima

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 27.11.16. | 21:48

Odlučujući meč finala Davis Cupa pripao je Argentini.

TIJEK MEČA KARLOVIĆ-DELBONIS: 3:6, 4:6, 2:6

Treći set:

2:6 GOTOVO JE! Karlović nije uspio. Delbonis je u tri seta odveo Argentinu do povijesnog, prvog naslova u Davis Cupu.

2:5 BREAK Karlović je izgubio još jednom servis i sve je riješeno. Delbonis će servirati za pobjedu i naslov u Davis Cupu.

2:4 Delbonis je bez greške odradio svoj servis gem.

2:3 Spašavao je Karlović dvije break lopte na svom servisu, ali se uspio iščupati.

1:3 Koristi Delbonis svoj servis i sve su manje nade u preokret.

1:2 BREAK Novi, treći break Delbonisa i sada možemo već lagano pričati o pobjedi Delbonisa.

1:1 Izjednačio je Delbonis.

1:0 Karlović uspješno otvara treći set, vidjet ćemo ima li se Div snage vratiti u meč

Drugi set:

4:6 Nije Delbonis ništa prepustio slučaju i odlazi na 0:2 u setovima.

4:5 BREAK Delbonis je ponovno breaknuo Karlovića i situacija izgleda dosta teška...

4:4 Ponovno Delbonis lagano dolazi do gema.

4:3 Iako je u jednom trenutku prijetio break Delbonisa, Ivo se s dva asa vraća i osvaja gem!

3:3 Nakon niza servis gemova Karlović griješi i omogućuje izjednačenje Delbonisu...

3:2 Uzvraća Ivo i vraća prednost!

2:2 Uh, ovo je Delbonis rutinerski odradio.

2:1 Ivo je zakucao asa i tako stigao do nove prednosti.

1:1 Nakon izjednačenja Ivo radi dvostruku pogrešku i tako omogućuje prednost Delbonisu

Prvi set:

3:6 Delbonis se razigrao i odnosi prvi set.

2:5 Delbonis uzima svoj servis i ima veliku prednost u prvom setu.

2:4 BREAK Delbonis je sada breaknuo Karlovića. Imao je tri break lopte i natjerao je Karlovića na mrežu i 'Div sa Šalate griješi.

2:3 Zamalo je Karlović došao do breaka. Izjednačio je na 40:40 i osigurao prednost, ali Delbonis se vraća.

2:2 Arena je na nogama, Ivo Karlović na Delbonisov servis ide na 30:0, ipak se Argentinac uspio vratiti i uzeti svoj drugi gem. Siguran na svom servisu je i 'Div sa Šalate'.

1:1 Ivo je izjednačio, relativno sigurno je došao do izjednačenja, 1:1 u gemovima. Na 40:40 Ivo zabija as i stječe prednost. Ivo ima servis.

0:1 Nakon 30-0 Karlovića na Delbonisov servis Argentinac se ipak vratio i osvojio prvi gem u ovom susretu.

Delbonis servira prvi, kreće veliki ogled!

****

Nakon šokantnog preokreta u meču Čilića i Del Potra, gdje je argentinski tenisač poravnao ukupni rezultat u finalu, nemamo mnogo vremena za žaljenje. Div sa Šalate igra odlučujući meč protiv Federica Delbonisa, gdje će pobjednik odlučiti i ukupnog pobjednika ovog velikog finala!