Mate Delić poražen na otvaranju ATP Umaga

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 20.07.15. | 20:52

Hrvatski tenisač Mate Delić u ponedjeljak je poražen u prvom kolu ATP turnira u Umagu. Bolji je bio Slovenac s britanskom putovnicom Aljaž Bedene, sa 6:4, 6:3.

Bedene je prvi došao do breaka i poveo 2:0, ali Delić je odmah vratio izgubljeni servis. Ipak, Bedene kod 5:4 radi novi break i uzima prvi set. I u drugom setu rano je došao do breaka i poveo 3:1. U idućem gemu Delić je mogao uzvratiti, ali nije iskoristio niti jednu od četiri break lopte. Bedene je na koncu slavio nakon sat i 15 minuta igre.

>> Počinje ATP u Umagu: Borna glavni hrvatski adut!

U 2. kolu Aljaž Bedene ide na pobjednika dvoboja između Borne Ćorića i Španjolca Marcela Granollersa koji je na rasporedu sutra. Osim Ćorića, Hrvatskoj je od domaćih igrača ostao tek Toni Androić koji također sutra igra s Portugalcem Joaom Sousom.