Karlović teško u treće kolo Washingtona

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.07.14. | 10:21

Hrvatski tenisač Ivo Karlović izborio je treće kolo ATP turnira u Washingtonu...

Nakon što je kao deveti nositelj bio slobodan u prvom kolu, 'Div sa Šalate' u drugom je kolu u neizvjesnom susretu, u tri tie-breaka, 7:6(5), 6:7(11) i 7:6(2) svladao Francuza Benoita Pairea.

98. tenisač svijeta dobro je namučio hrvatskog igrača kojemu su trebala gotovo dva i pol sata da osigura borbu za ulazak u četvrtfinale. Imao je šest meč lopti, od kojih čak pet u drugom setu. No, Francuz se uspio spasiti i osigurati treći, odlučujući set. On je također otišao u 13. igru u kojoj Karlović ipak nije dozvolio iznenađenje i sa lakih 72: zaključio posao.

U meču je imao 24 as servisa, gotovo dvostruko više osvojenih poena na servisu i bolji prvi servis.

Sljedeći protivnik bit će mu pobjednik susreta između domaćih tenisača, Johna Isnera i Stevea Johnsona.