Delbonis: Marin je odigrao sjajan meč

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 25.11.16. | 19:03

Argentinski tenisač Federico Delbonis je nakon poraza od Marina Čilića u prvom meču pojedinačne konkurencije u finalu Davis Cupa istaknuo kako je presudio bolji servis prvog hrvatskog reketa.

Bio je izjednačen meč. Oboje smo igrali na dobrom nivou, ali nažalost ja nisam uspio pobijediti. Čestitke Marinu, odigrao je sjajan susret“, rekao je Delbonis nakon susreta.

Vratio se drugi argentinski reket nakon zaostatka od 2:0 u setovima i izborio peti odlučujući set, u kojem je na kraju Čilić prikazao dominaciju iz prve dvije dionice.

Marin je igrao jako dobro u tim trenucima. Mislim da je odradio sjajan posao u tom petom setu“.

Istaknuo je 41. tenisač svijeta i što je presudilo u današnjem okršaju s Čilićem.

Njegov servis je bio ključan dio meča. U prva dva seta je nevjerojatno servirao. Jednostavno nisam imao šanse za retern. A kada ne reterniram, onda ne mogu niti igrati, to je bio ključ“.

Spreman je kaže, igrati peti meč ako će biti potrebno.