Ćorić sigurno preko vršnjaka do drugog kola Hallea

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 18.06.19. | 15:35

Borna brani naslov na ovom turniru.

Hrvatski tenisač Borna Ćorić dobro je startao u namjeri da obrani prošlogodišnju titulu ATP turnira u Halleu. Nakon što je lani svladao velikog Rogera Federera za prvi turnir na travi, ove je sezone krenuo u obranu titule protiv svog vršnjaka iz Španjolske, Jaumea Munara.

22-godišnji Zagrepčanin upisao je pobjedu u prvom kolu rezultatom 7-5, 6-3. U prvom setu nismo vidjeli ni jedan break, iako je Španjolac imao dvije break prilike. Borna je ostao priseban, a potom s dva mini-breaka došao do seta u 13. igri.

U drugom je setu Borna zaigrao nešto opuštenije, a potom i došao do pobjede nakon što je kod 2-1 uzeo servis vršnjaku s Mallorce. Mirno je sačuvao servis te nakon druge meč lopte sigurno došao do drugog kola.

U sljedećoj rundi čeka ga 71. igrač svijeta, Joao Sousa koji je pobijedio Hurkacza sa 2-0 u setovima. Još nije igrao na Touru protiv ovog igrača.