Čilićev prvi poraz u karijeri od Souse za kraj u Wimbledonu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 04.07.19. | 17:12

Katasrofalna igra našeg tenisača.

Marin Čilić se oprostio u drugom kolu Wimbledona porazom od Portugalca Souse rezultatom 4:6, 4:6, 4:6.

Čilić je loše otvorio meč i izgubio prvi početni udarac, što je bilo dovoljno Sousi da uzme prvi set rezultatom 4:6. Na početku drugog seta se činilo da je Marin podigao razinu igre i da bi se mogao vratiti, no u petom gemu gubi servis i Sousa sigurno uzima set te povećava vodstvo na 2:0.

U trećem setu Čilić je nastavio s bijednim izdanjem, mučio se sa servisom te ga izgubio u trećem gemu i otvorio put Portugalcu u treće kolo.

Čilić je do današnjeg susreta četiri puta igrao protiv Souse i uzeo sve pobjede, ne dopustivši protivniku ni jedan set. No, Marin je potpuno izvan forme pa današnji poraz možda i nije neko posebno iznenađenje.