Amigo odigrao sistem pa pogodio sve i zaradio sjajnu lovu!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 27.04.18. | 14:38

Igrao je sistem, a pogodio sve.

Kod Rumunja, CSMS-a i Astre gađao je 3+ golova, a bilo je je točno tri. Rosenborg je pobijedio Lillestrom kako je Amigo i predvodio, a u polufinalu norveškog kupa palo je četiri gola, jedan više nego što bi Amigo bilo dovoljno za prolaz.

Dokazao je i da je stručnjak za košarku uvjerljivo pogodivši over poena Žalgirisa i Olympiakosa. Trebalo je biti više od 147,5, a palo je čak 191 poena. X u šišku bio je kod Arsenala i Atletica gdje je završilo 1:1, a kod Marseillea je Amigo odlučio u poslovnici okladu na utakmicu koju je najavljivao u videu pretvoriti u jedinicu prvog poluvremena po većem tečaju. Marseille je dobio prvo poluvrijeme 1:0 i Amigo je mogao slaviti.

Još je jednom tako Amigo pokazao da je veliki stručnjak, a u njegov listić i dobitak možete se uvjeriti OVDJE.