Švedska nije dopustila iznenađenje: Pomela Bjeloruse devet razlike

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 22.01.18. | 22:00

Sjajni Andreas Palicka na golu Švedske bio je igrač utakmice s 20 obrana.

Oba golmana odlično su otvorila utakmicu, na jednoj strani raspoložen je bio Andreas Palicka, koji je utakmicu završio kao igrač susreta s 20 obrana, odnosno 50 posto, a na drugoj je sjajno branio Ivan Mackević, koji je susret završio s deset obrana, no kad su se Švedi raspucali, Bjelorusi su ostali bez šanse.

Do poluvremena favoriti su već imali prednos od pet golova (16:11) i činilo se kako će rutinski završiti posao, ali na početku drugog dijela upali su u crnu rupu i primili tri brza gola. Bjelorusi su čak imali kontru s igračem više za dolazak na minus jedan, ali lopta je prošla pokraj gola i već u idućoj akciji Švedska se vratila na plus tri.

Nakon desetak minuta drugog poluvremena situacija se smirila i Švedska je nastavila povećavati svoju prednost, koja se na koncu zaustavila na plus devet.

Sutra su na Euru na rasporedu utakmice druge skupine Main runde, Slovenija i Španjolska igrat će u 18:15, a Makedonija i Češka u 20:30.

(foto: Action Images)