REUTERS/Agustin Marcarian
REUTERS/Agustin Marcarian

Đoković se vraća na Floridu nakon šest godina izbivanja

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 26.02.25. | 20:55

Prije Miamija, nekada najbolji tenisač svijeta potvrdio je i nastup u Indian Wellsu

Srpski tenisač Novak Đoković, trenutačno sedmi igrač na ATP ljestvici, potvrdio je da će nastupiti na Masters 1000 turniru u Miamiju gdje nije igrao posljednjih šest godina.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Prije igranja na Floridi, gdje će se najbolji tenisači boriti za trofej od 18. do 30. ožujka, ostatak teniske elite pa tako i Đoković, igrat će na Masters 1000 turniru u Indian Wellsu koji je na programu od 5. do 16. ožujka.

U Miamiju je Đoković posljednji put igrao 2019. godine kada je poražen u osmini finala od Španjolca Bautiste Aguta. Na tom je turniru posljednji put Đoković slavio 2016. godine, a prije toga je još pet puta podizao pehar pobjednika u Miamiju, 2007., 2011., 2012., 2014. i 2015. godine.

Ove godine Đoković je u Brisbaneu poražen od Amerikanca Opelke, potom je na Australian Openu predao polufinalni meč Nijemcu Zverevu zbog ozljede, dok se ponovno tenisu vratio prošlog tjedna na turniru u Dohi gdje je odmah u prvom nastupu izgubio od Talijana Mattea Berrettinija.

Oglas

Zaigraj odmah, Germania!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

Novak ĐokovićATP MiamiATP Indian Wells

Ostale Vijesti