BRUNO FAHY/BELGA

VIDEO Šou Hrvata u Belgiji, Frigan zabio dva komada Šutalu i Bulatu, Vušković asistent

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.09.24. | 20:23

Hrvatski napadač stigao je do brojke od četiri pogotka ove sezone

Mladi hrvatski napadač, 21-godišnji Matija Frigan bio je strijelac oba gola za Westerlo u 2-1 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Standarda iz Liegea u susretu 9. kola belgijskog prvenstva.

Bio je to dvoboj prepun hrvatskih igrača jer su kod domaćina igrali Boško Šutalo i Marko Bulat, a kod gostiju Luka Vušković i Matija Frigan.

Frigan je doveo Westerlo u vodstvo u 6. minuti, a minutu nakon što je Zeqiri u 63. iz kaznenog udarca poravnao na 1-1, mladi je napadač vratio prednost na stranu gostiju. Za drugi pogodak Frigana asistirao je Luka Vušković, a gol pogledajte OVDJE (Arenasport).

Za Frigana su ovo treći i četvrti gol ove sezone, a igru je napustio u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Westerlo je trenutačno četvrti na ljestvici sa 14 bodova, koliko imaju i drugi Club Brugge te treći Charleroi, a dva više od osmog Standarda. Na vrhu je uvjerljiv Genk sa 22 boda.