REUTERS/Leonhard Simon

VIDEO Povremeni Vatreni zabio i asistirao u pobjedi svog Dallasa, njegov suigrač oborio rekord lige

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.05.24. | 08:13

Musa je odradio 72 minute nakon čega ga je zamijenio Bernard Kamungo

Klub američke MLS lige, Dallas, pobijedio je Austin 2-1. Stigli su time do svoje treće ovosezonske pobjede, dok su protivnicima prekinuli niz od tri utakmice bez poraza. Povremeni hrvatski reprezentativac Petar Musa je zabio i asistirao, dok je Jesus Ferreira zabio i postao najmlađi igrač MLS-a koji je postigao 50 golova..

Musa je zabio svoj četvrti gol ove sezone pogodivši lijepo dalji kut, a možete ga pogledati OVDJE.

Austin je zamalo izjednačio u 36. minuti na udarac Guilhermea Biroa koji je pogodio vratnicu, ali je Dallas udvostručio svoju prednost u 55. minuti Ferreirinim drugim golom ove godine. Musa je pokupio loptu na sredini terena nakon dodavanja Patricksona Delgada, a zatim nahranio Ferreiru koji ne promašuje.

Musa je odradio 72 minute nakon čega ga je zamijenio Bernard Kamungo.

Austin je zabio jedan gol u 84. minuti nakon kaznenog udarca Sebastiana Driussija, ali bio je to samo utješni pogodak.