REUTERS/Heiko Becker

VIDEO Loše vijesti iz Njemačke: Ozljeda standardnog Vatrenog, napustio igru već u 17. minuti

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 15.04.23. | 20:42

Tek trebamo saznati težinu ozljede.

U posljednjem subotnjem susretu 28. kola njemačke Bundeslige, Eintracht i Borussia Mönchengladbach odigrali su bez pobjednika u Frankfurtu. Završilo je 1:1, a utakmicu je, osim golova, obilježila i ozljeda hrvatskog reprezentativca Kristijana Jakića.

Brončani Vatreni s nedavnog Svjetskog prvenstva iz igre je morao izaći već u 17. minuti nakon ozljede lijeve noge, a trener Oliver Glasner umjesto njega je u igru uveo Ansgara Knauffa.

Ozljedu Kristijana Jakića možete pogledati OVDJE. (Sportklub)

Što se rezultatskog dijela utakmice tiče, gosti su poveli rano. U 13. minuti strijelac je bio Hofmann te su gosti tri boda u džepu imali sve do same završnice. No, u 83. minuti je konačnih 1-1 postavio francuski reprezentativac Kolo Muani. Bila je ovo već sedma prvenstvena utakmica u nizu Eintrachta bez pobjede. U tom je razdoblju ta momčad ostvarila četiri remija i tri poraza.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE. (Sportklub)

Nakon 28 odigranih utakmica, Eintracht je sedmi na ljestvici, dok je Borussia (M) na 10. mjestu.

Ovo 28. kolo zaključit će se u nedjelju kada su na rasporedu tri utakmice, a sastaju se Werder - Freiburg, Union Berlin - Bochum i Wolfsburg - Bayer.