REUTERS/Remo Casilli

VIDEO Jurić ostao stopostotan, Roma preokretom slavila protiv Venezije, Cutrone donio pobjedu Comu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.09.24. | 17:07

Sjajan nogometni dan u Serie A

U susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma, koju vodi Ivan Jurić, je na Olimpicu preokretom pobijedila Veneziju sa 2-1.

Treći je to Romin nastup pod Jurićevim vodstvom i druga pobjeda nakon što je debitirao sa 3-0 pobjedom protiv Udinesea, a potom upisao i remi protiv Athletic Bilbaoa (1-1).

Gosti su poveli u 44. minuti golom Joela Pohjanpala, izjednačio je Bryan Cristante u 75. minuti, a pobjedu Vučici donio je Niccolo Pisilli u 83. minuti.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Tri boda je osvojio i Como koji je sa 3-2 porazio Veronu.

Dva gola za domaći sastav zabio je Patrick Cutrone (43., 72.), a među strijelce se upisao i Andrea Belotti (89.), dok su za goste, koji su od 64. igrali bez isključenog Tomaša Suslova, strijelci bili Darko Lazović (53.-11m) i Matthis Lambourde (90+4.).

Domagoj Bradarić nije nastupio za Veronu.