Lisa Guglielmi / ipa-agency.net/IPA

VIDEO Fiorentina uvjerljiva protiv Cagliarija, Brekalo igrao do 64. minute

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 02.10.23. | 22:53

Viole se probile na 5. mjesto.

U posljednjem dvoboju sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Fiorentine su na svom stadionu pobijedili Cagliari 3-0.

Bodove protiv posljednje momčadi na ljestvici Fiorentina je osigurala u uvodnih dvadeset minuta susreta kada je zabila dva pogotka. Prvo je Argentinac Nico Gonzalez u trećoj minuti načeo goste sa Sardinije, dok je u 21. Dossena pogodio vlastitu mrežu. U sudačkoj nadoknadi, u 93. minuti, Nzola je okrunio domaći kontranapad i postavio konačnih 3-0.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Arenasport)

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je u udarnoj momčadi Fiorentine, a zamijenjen je u 64. minuti. Ova pobjeda podigla je Fiorentinu na peto mjesto ljestvice.