REUTERS/Kai Pfaffenbach

VIDEO Dominacija Bayera i u Frankfurtu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.05.24. | 19:28

Momčad Xabija Alonsa odigrala je i 48. utakmicu u nizu ove sezone bez poraza

Nogometaši Bayera, novi prvaci Bundeslige, odradili su novu odličnu utakmicu te su u 32. kolu pobijedili Eintracht u gostima 5-1.

Momčad Xabija Alonsa time je odradila i 48. utakmicu u nizu ove sezone bez poraza. U Bundesligi je ostvarila 26 pobjeda uz šest remija.

Gosti iz Leverkusena su poveli golom Xhake u 12. minuti, dok je dvadeset minuta kasnije izjednačio Ekitike. Bayer je na odmor ipak otišao uz prednost i to nakon gola češkog napadača Schicka u 44. minuti.

U nastavku susreta Bayer je dodatno dominirao te je sve garnirao s nova tri pogotka. Strijelci su bili Palacios u 58. minuti iz jedanaesterca, Frimpong u 77. te Boniface u 89. s bijele točke za konačnih 5-1.

Sažetak utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub).

Hrvatski nogometaši nisu nastupili u ovom susretu pa je Hrvoje Smolčić kroz cijeli ogled ostao na domaćoj, a Josip Stanišić na gostujućoj klupi za pričuve.