Luka Stanzl/PIXSELL

Triler u Bakuu: Rendulićev Sabah izbacio Maccabi, Lepinjica realizirao posljednji 11-erac

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 01.08.24. | 21:36

Prvu utakmicu Azeri su dobili 3-0, ali u uzvratu je nakon 90 minuta bilo 2-5, a nakon produžetaka 3-6

Azerski Sabah, kojeg je nedavno preuzeo Krunoslav Rendulić, a nekad ga vodio Željko Sopić, plasirao se u treće pretkolo Konferencijske lige nakon trilera 11-eraca izbacivši favorite, Maccabi iz Tel Aviva!

Podsjećamo, prvi dvoboj u Mađarskoj pripao je Azerima 3-0, no u uzvratu su gosti iz Izraela uspjeli u 90. Mmuti zabiti za pobjedu 5-2 i produžetke. Potom je domaćin na stadionu Alinja u Bakuu u 102. Minuti smanjio na 3-5, ali je u 112. David pogodio za 3-6. Moralo se prići raspucavanju, a tu su tri igrača momčadi iz Tel Aviva promašila, a domaći samo jedan te je baš Ivan Lepinjica, bivši igrač Rijeke i Slaven Belupa, pogodio za 3-2, nakon čega je Pierrot promašio vrata!

Lepinjica je igrao svih 90 minuta, a u sljedećem kolu Sabah igra protiv irskog St. Patricka.