Reuters/Jason Cairnduff

Prvijenac Čolaka za Rangerse Tottenhamu na Ibroxu, Conte uveo Perišića u zadnjih pola sata (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.07.22. | 19:08

Tottenham je pobijedio Rangerse 2:1 na Ibroxu u generalnoj probi pobjednika škotskog kupa i finalista Europske lige, a vodeći pogodak za domaćine zabio je Antonio Mirko Čolak u 24. minuti, što mu je prvijenac u tamnoplavom dresu.

Zabio je bivši napadač Rijeke u svom stilu, “tap-in”, bio je u pravo vrijeme na pravome mjestu i pogodio neuhvatljivo za Huga Llorisa.

U drugom poluvremenu uslijedio je preokret, Harry Kane je bio dvostruki strijelac za Spurse, u 50. i 57. minuti. Pogotke pogledajte OVDJE i OVDJE.

Borna Barišić i Čolak su odigrali cijelu utakmicu za momčad Gioa van Bronckhorsta, Nikola Katić je ostao na klupi, dočim je Antonio Conte našeg Ivana Perišića ubacio na teren u 61. minuti, na lijevi bok u 3-4-3 formaciji, umjesto Ryana Sessegnona, a u istoj je minuti ušao i Richarlison umjesto Kuluševskog na desno krilo. (R. V.)

Glasgow RangersTottenhamAntonio-Mirko ČolakAntonio ČolakBorna BarišićNikola KatićIvan Perišić