REUTERS/Violeta Santos Moura

Modrić sjajnim golom načeo Sevillu u 450. nastupu za Real, Vazquez i Valverde ju dokrajčili u završnici

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 22.10.22. | 22:52

Bio je to Modrićev 34. gol u dresu Reala, treći ove sezone

Real Madrid je svladao Sevillu 3:1 na Santiago Bernabeuu u 11. kolu Primere.

Sevilla je malo pokazala u prvom poluvremenu, kojega je Real držao potpuno u kontroli. Kako i ne bi kada su Modrić i društvo bili u strašno dobrom raspoloženju, osobito nakon ranog gola kojeg je postigao hrvatski kapetan.

Igrala se šesta minuta kada je Vinicius Junior probio lijevu stranu i povratnom loptom je pronašao Modrića. Naš kapetan je bez problema zabio u 450. nastupu za Real i oduševio pune tribine slavnog stadiona.

Bio je to Modrićev 34. gol u dresu Reala, treći ove sezone pa su Madriđani s prednošću otišli na odmor.

REUTERS/Violeta Santos MouraREUTERS/Violeta Santos Moura

Gosti su se probudili u nastavku. Već u 54. minuti Gonzalo Monteil stvara odličnu šansu, a realizira ju Erik Lamela za 1:1.

Uljuljala se polako utakmica, posjed lopte bio je podjednak na obje strane i sve se više činilo da će ovo biti još jedna velika utakmica koja ovo kolo završava remijem, ali su nas Kraljevi opovrgnuli.

Lucas Vazquez je bez problema u mrežu strpao loptu koju mu je nesebično dodao Vinicius Junior poslije odlične kontre domaćina. Bila je to 79. minuta, a već dvije minute kasnije - novi udarac za goste.

Real je povisio na 3:1, a ovoga je puta strijelac Valverde koji je jako lijepo zabio s ruba šesnaesterca za eksploziju oduševljenja na Santiago Bernabeuu.

Rakitić je od prve minute igrao za Sevillu do 76. minute.

Real je i dalje prvi na tablici s 31 bodom, dok je Sevilla na dalekom 14. mjestu sa samo 10 bodova.