Luka Stanzl/PIXSELL

Lokomotiva nadigrala i uvjerljivo svladala Zrinjski!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 04.07.24. | 20:31

Lokosi su do 87. minute vodili 3-0.

Nogometaši Lokomotive svladali su vicpervaka Bosne i Hercegovine Zrinjski iz Mostara s uvjerljivih 3-1 na pripremnoj utakmici koja se igrala u slovenskom Cerkvenjaku. Lokosi su odigrali sjajni dvoboj i poveli s 3-0 golovima Duje Čopa, Silvija Goričana i Frana Markanovića, a konačni rezultat postavio je Antonio Prskalo u 87. minuti dvoboja.

Duje Čop zabio je već na samom otvaranju utakmice, nakon vrlo loše reakcije obrane Zrinjskog. Sredinom prvog dijela zagrebački sastav udvostručilo je svoju prijenost preko Goričana, a u 60. minuti Markanović je zabio direktno iz slobodnog udaraca.

Mediji iz BiH javljaju kako su utakmicu zbog ozljede morala napustiti čak tri igrača Zirnjskog, među kojima je i igrač Dinama Fran Topić koji je stigao na posudbu do kraja sezone.

Lokose u Sloveniji još očekuju utakmice protiv češkog Bohemiansa i mađarskog kluba Zalaegersegi TE.