Atalanta nastavlja s vrhunskim nogometom, Belotti dvostruki strijelac kod domaćina (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 26.09.20. | 16:59

Mario Pašalić odigrao je posljednjih šest minuta.

Bila je to jedna iznimno atraktivna utakmica u kojoj su gosti dominirali praktički svih 90 minuta, ali usprkos boljoj igri ‘božice’, domaćin je bio taj koji je prvi stigao do vodstva.

Igrala se 11. minuta, Rincon je lijepo povukao kroz sredinu nakon čega lijepom dubinskom loptom pronalazi svojeg kapetana, a on silovito, i malo iskosa, vara gostujućeg čuvara mreže – 1:0

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/P3yB5" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Taj pogodak kao da je naljutio goste koji su onda do kraja poluvremena zabili tri pogotka. Gomez je prekrasno pogodio s dvadesetak metara za 1:1, zatim je Muriel još ljepše zabio za vodstvo iz iznimno teške situacije, da bi Hans Hateboer lagano povisio prednost svoje momčadi nakon što ga je lijepom asistencijom pronašao Gomez.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/LMAGO" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/NNLb2" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/vVrQ1" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Svega minute nakon trećeg pogotka Atalante Belotti zabija svoj drugi pogodak, a ovaj put asistent je bio Kosovar Mergim Vojvoda.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Xa2l3" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U drugom poluvremenu mreže se nisu tako puno tresle, ali smo i dalje gledali jako zanimljiv susret.

Gosti su napadali, imali su puno veći broj prigoda od domaćeg sastava, ali su mrežu uspjeli zatresti svega jednom. To je pošlo za rukom, odnosno nogom, Martinu De Roonu u 54.minuti, a asistenicija se pisala Kolumbijcu Murielu.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/oPR9P" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Do kraja utakmice pogodaka više nije bilo, Mario Pašalić u igru je ušao tek u 84.minuti, a Gasperinijeva momčad i ove sezone djeluje ozbiljan kandidat Juventusu i Interu u borbi za naslov prvaka.

(foto: Action images)