Simona Halep deklasirala Serenu Williams

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 22.10.14. | 12:32

U drugom kolu Crvene skupine WTA Mastersa koji se igra u Singapuru, rumunjska tenisačica je s uvjerljivih 6:0, 6:2 pobijedila prvu igračicu svijeta, Serenu Williams.

U sva tri dosadašnja susreta ovih dviju tenisačica pobijedila je Williams, ali Halep je danas odlučila naplatiti sve poraze. Uvjerljivo je krenula od početka, dominirala susretom te za samo 21 minuti i bez izgubljenog gema osvojila prvi set protiv favorizirane Amerikanke.

Otvaranje drugog seta također je pripalo Halep koja je odmah na početku još jednom ostvarila break. Imala je Serena Williams dvije prilike u sljedećem gemu da vrati servis, ali ih nije iskoristila pa je Halep mirno susret privela kraju.

Halep sada ima dvije pobjede u Singapuru, a Williams je ostala na jednom. Danas se igra i drugi susret Crvene skupine, onaj između Bouchard i Ivanović.