Pavić nije uspio ponoviti Škugora - Španjolska izjednačila na 1:1

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 03.02.17. | 22:04

Roberto Bautista-Agut nije dopustio novo iznenađenje u Davis Cup susretu između Hrvatske i Španjolske.

Franko Škugor je napravio senzaciju i pobijedio Pabla Carrena-Bustu s 3:2 u setovima te tako Hrvatskoj donio prvi bod u srazu protiv Španjolske u prvom kolu Svjetske skupine Davis Cupa. Ante Pavić nije uspio ponoviti taj uspjeh. Njega je za nešto više od 2 sata pobijedio Roberto Bautista-Agut (6:4, 6:2, 6:3).

Dobro se držao naš tenisač u prvom setu. Čak je nadoknadio break kojeg je Španjolac upisao u 8. setu te došao do 4:5,a li je izgubio sljedeći servis te je Bautista-Agut došao do prvog seta. U preostala dva seta vidjela se razlika u kvaliteti ova dva tenisača, Španjolac je 16. igrač svijeta, Hrvat 486., a iako se Pavić trudio, nije uspio napraviti ništa kako bi osvojio barem jedan set.

Španjolska je tako izjednačila rezultat na 1:1, a sutra u konkurenciji parova igraju Nikola Metkić i Marin Draganja protiv Marco Lopez i Roberto Bautista Agut, prošlogodišnji pobjednici Roland Garrosa.

Ante PavićRoberto Bautista AgutDavis Cuphrvatska davis cup reprezentacijašpanjolska davis cup reprezentacija