Dodig i Melo u tijesnoj završnici izborili drugo kolo Miamija

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.03.16. | 12:32

U drugom kolu očekuje ih sudar protiv Hueyja i Mirnija.

Hrvatsko-brazilska kombinacija Ivan Dodig i Marcelo Melo izborili su drugo kolo ATP turnira u Miamiju svladavši poljske veterane 33-godišnjeg Lukasza Kubota i 35-godišnjeg Marcina Matkowskog sa 6:3, 6:7(1), 10:6.

Meč je trajao sat i 37 minuta, no moglo je sve završiti puno ranije da su Dodig i Melo zadržali break prednosti s početka drugog seta. Ipak, do pobjede su stigli u odlučujućem setu i to nakon velikog preokreta. Gubili su odmah na startu s 0:3, ali su uspjeli nadoknaditi taj zaostatak, da bi onda pri rezultatu 6:6 uzeli četiri uzastopna poena.

U drugom kolu očekuje ih sudar protiv Hueyja i Mirnija. Spomenimo još kako Marin Čilić i Marin Draganja danas igraju svoj meč prvog kola u konkurenciji parova protiv Kontinena i Peersa.